Polityka

Forum dla tematów bez własnej kategorii.

Moderator: Krzysztof

Postprzez GMB » Wt lip 10, 2007 6:52

Znurzony, zażenowany i poddenerwowany obciachem jaki serwowała nasza scena polityczna od marca nie oglądałem wiadomości, nie słuchałem też wiadomości w radio i oprócz miesięcznika WRC nie kupowałem żadnych gazet. Wczoraj rano stwierdziłem jednak, że muszę zobaczyć jak mały w dupę dęty knur, który śmie być naszym prezydentem odpowie czarnoksiężnikowi ojcowi, ze względu na to, że od dawien dawna jest to mój kruczek tematyczny :) I co widzę??? Andrzeja knuta Leppera bijącego się w pierś, że nigdy do rządu już nie wróci. Zdołałem tylko wykrztusić: Amen :lol:
GMB
Ranga 5
Ranga 5

Postprzez Krzysztof » Wt lip 10, 2007 8:09

Bartek!
Nie wiem na co chciałeś czekać? Rydzyk nie tylko będzie im płuł w gębę, on na nich nasra, a te - jak Ty to mówisz, knury - będą mówić, że deszcz pada!

Wczoraj tradycyjnie obejrzałem Fakty TVN, w których coś tam powiedzieli o taśmach, o bandytach z Legii itd no i więcej nic szczególnego. Pojechałem do sklepu i wracając słysze w radiu jakąś ruchawkę koło Leppera. Włączam TVN24 i widzę już na czerwono biegającą dymisję. Pomyślałem sobie za Marylą Rodowicz "ale to już było" i stwierdziłem, że te knury nie zasługują na moją uwagę - przełączyłem się na film.

Na Twoim miejscu też bym się tak Bartek, nie cieszył. "To już było".
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Szurak » Pt paź 19, 2007 15:47

Temat się znudził, nikt nic nie pisze, a za 2 dni wybory.
Ludziska, wybierzcie się na te wybory, bo inaczej następne 4 lata z kaczorami u władzy będą nie do wytrzymania.
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Krzysztof » Pt paź 19, 2007 19:23

Dołączając do Szuraka i odpowiadając Moni z innego wątka

WZYWAM WSZYSTKICH NA WYBORY

Trzeba pójść i zagłosować na nie-PiS

To najważniejsze głosowanie od 1989 roku.

Żabo - zabierz teściom dowody osobiste!

My z Małgosią jesteśmy w Międzyzdrojach, ale mamy kartki, które umożliwią nam zagłosowanie na NIEPISUAR nad morzem.
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Monia » Pt paź 19, 2007 20:18

Kurde, naprawde nie mam na kogo. gdyby nie sojusze... Kazda bez mala partia a raczej ludzie ma "cos za uszami".
nie, tym razem, pierwszy raz zreszta, nie zaglosuje :(
Monia
Ranga 3
Ranga 3

Postprzez Krzysztof » Pt paź 19, 2007 21:30

No nie Monia!

To jest absolutnie najgorsze rozwiązanie!

Idź na wybory, weź kartę i zagłosuj "na chybił-trafił" obojętnie na kogo, byle nie na pisuar. Tzn. ja mogę Ci powiedzieć na kogo, jeśli nie chciałabyś w ciemno... Ale tylko dzis do północy.
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Monia » So paź 20, 2007 11:37

a jak padnie na czerwono-biale krawaty plus jeden czerwony? Za duze ryzyko :lol:
zreszta jak juz pisalam, nie dorwalam zadnego konsula :oops:
Monia
Ranga 3
Ranga 3

Postprzez Krzysztof » N paź 21, 2007 19:49

No to obawiam się Monia, że odpowiem Ci tekstem Jacka Fedorowicza z piątkowej "Wyborczej":

"Niestety nie będziemy mogli kontynuować naszej znajomości. Wiem, że to może brzmi pretensjonalnie, a może głupio, ale te wybory mają zadecydować o przyszłości kraju, jak żadne inne od wielu lat. Z kimś kto tego nie rozumie..." i tak dalej.
Wybory to wzięcie odpowiedzialności za swój kraj. Lubię zadawać się z odpowiedzialnymi ludźmi.

Pozdrawiam
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Krzysztof » N paź 21, 2007 20:05

Zagłosowaliśmy z Małgosią w Międzyzdrojach.

Pierwsze przecieki od kolegi między innymi z telewizji mieliśmy ok. 17.00. Nic nie zdradzimy bo - cisza wyborcza :? A teraz czekamy. Fajnie, że frekwencja przyzwoita.
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Krzysztof » N paź 21, 2007 22:02

PISUAROM DZIĘKUJEMY!!
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Krzysztof » N paź 21, 2007 22:20

Dziękuję Ci PiSie za to, że dzięki Wam knury pierd...ne nie istnieje już coś takiego jak Giertych i Lepper! Za to naprawdę szczerze jestem Wam wdzięczny.

W domu wywiesiłem flagę i miałem napić się browara. Ale uznałem, że chwila jest tak doniosła, że muszę napić się wódki! Więc sięgnąlem po flaszkę, z wódką o najbardziej odpowiedniej na dzisiejszą noc nazwie: Polska!

Małgosia niestety nie może mi towarzyszyć w piciu, ale towarzyszy mi swoją osobą dzięki temu nie jest to picie do lustra!

Wasze zdrowie Kochani! Za zwycięstwo, na pochybel skur...om!
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez FilipC » Pn paź 22, 2007 6:40

W Obwodowej Komisji Wyborczej, w której głosowałem na PiS oddało głosy (niestety!) 292 osoby na PO 697 osoby.
FilipC
Ranga 4
Ranga 4

Postprzez GMB » Pn paź 22, 2007 8:21

A w TVP chyba dalej nie wierzą w przegraną pisuaru?! Wczoraj podczas wieczoru wyborczego nie pokazali od początku przemowy Tuska, a potem mimo relacji 'na żywo' puszczali z dwuminutowum poślizgiem!?! Skoro uważają, że lepiej pokazywać studio, niż przemowe lidera zwycięskiej partii (czyli pewnie pzyszłego premiera) to strach pomyśleć co będzie dalej! Mendy jeb....!!
GMB
Ranga 5
Ranga 5

Postprzez koziolek1 » Pn paź 22, 2007 8:55

Wazne ze PO wyrgało! hura.
bylem wczoraj w Wałbrzychu i głosowałem razem z Babcia , nie zabierałem Babci dowodu, bo Babcia od razu kazała sobie pokaz gdzie jest na liscie kandydat z PO do sejmu i kandydaci do senatu.
a potem poszedłem z Mama i tez dobrze poszło.

pozdrawiam, wczorajszy wieczór wyborczy był dosc ciekawy, tylko strasznie dłuuugi przy okazji przeczytałem dalsze przygody E. Mocka, w najnowszej ksiazce Krajewskiego: Dzuma w Breslau, polecam !

pozdrawiam poniedzialkowo Gabriel
koziolek1
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Szurak » Pn paź 22, 2007 9:06

No, kamień spadł z serca. Z wrażenia nie mogłem zasnąć, spałem dzisiaj może z 2 godziny. Hurrra!
Przyznam się wam, że pierwszy raz w życiu udało mi się zagłosować na zwycięzcę wyborów (wliczając w to nawet wybowy prezydenckie). Ba! Do tej pory zawsze głosowałem na partie, które albo zostawały opozycją parlamentarną albo nawet nie wchodziły do parlamentu!
:D
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Krzysztof » Pn paź 22, 2007 9:15

Chomik, nie powinieneś się dziwić - w TVP motłochowy zaciąg pisuaru wczoraj już powoli zaczynał się pakować! To co piszesz (nie oglądam rządówki od dłuższego czasu wcale) jakoś w ogóle mnie nie dziwi. Ale nie martw się. pisuarowy zaciąg wkrótce zostanie wyp....ny!
Krzysztof
Krzysztof
Ranga 7
Ranga 7

Postprzez Szurak » Pn paź 22, 2007 9:34

Ciekawe, czy wypie...olony Zbyniu z Ministerstwa Sprawiedliwości, dalej będzie atrakcyjny dla pewnej ladacznicy z TVPiS (która za niedługo też wyleci).
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez FilipC » Pn paź 22, 2007 9:53

Szurak napisał(a):pierwszy raz w życiu udało mi się zagłosować na zwycięzcę wyborów

Szurak nie jesteś osamotnioany w tej kwestii. Dlatego zwycięstwo partii, którą wybrałem tym bardziej cieszy.
FilipC
Ranga 4
Ranga 4

Postprzez Monia » Pn paź 22, 2007 10:33

ciekawe gdzie pojada dac na msze. Moze na Jasnej Gorze tym razem ich przyjma...
Oby ta radosc trwala 4 lata!!!!
Krzys! Naprawde mnie zatkalo po przeczytaniu cytatu. Ale jak mowil inny autor " nikt pod pistoletem nikogo tu nie trzyma"
Z cala odpowiedzialnoscia za kraj nie moglam tym razem poprzec nikogo a oddac glos tylko dlatego, zeby PiS wyeliminowac z gry to wybacz ale marna pobudka. Moglam jeszcze oddac glos niewazny ale to chyba jeszcze bardziej obludne. W kazdym razie milo bylo... C`est la vie
Monia
Ranga 3
Ranga 3

Postprzez ArekŻ » Pn paź 29, 2007 8:45

Przez dwa lata PIS dążyło do tego, żeby polityka podzieliła Polaków. Widzę, że nawet na Rdzeniu są już tego efekty.
ArekŻ
Ranga 5
Ranga 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie inne tematy