Polityka

Forum dla tematów bez własnej kategorii.

Moderator: Krzysztof

Postprzez areks » Pn paź 29, 2007 11:59

Monia napisał(a):.... milo bylo... C`est la vie

Moniko,
Nie bardzo kumam języki obce, ale mam nadzieję, że to nic obraźliwego w stosunko do mnie. Nadal jesteś tutaj mile widziana, i nie wiem o jakich podziałach pisze Żaba, ale to pewnie rodzaj jakiś wyimaginowanych doktoranckich stwierdzeń i uniesień. Pewnie podziały to on ma na uczleni, albo w domu.... :lol: :oops:
Czekamy na kolejne fotki Twojego małego brzdąca.
pzd
areks
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Monia » N lis 04, 2007 12:42

Arku! tzn. takie zycie ale jak mniemam to taka kokieteria z Twojej strony z ta nieznajomoscia jezykow;-) A ja sie stad nie mam zamiaru "zawinac" :D bo mi tu dobrze. popatrz na bajpasa jeszcze gorzej mu ciupalismy a on ani mysli zrobic pa. Nawet sie troche jakby ucywilizowal...
ArkuZ to nie za rzadow PIS polacy sie kloca ( ale fajnie to slowo wyglada bez polskich znakow:-))) o polityke ale od zawsze. Mysle, ze dalismy sie wszyscy poniesc emocjom zeby nie napisac, ze poddalismy sie manipulacji medialnej;-)
Monia
Ranga 3
Ranga 3

Postprzez areks » Śr sty 30, 2008 22:59

Kochani,
Odświężę "stary", ale wciąż aktualny temat.
Chciałbym, za pośrednictwem strony wyrazić protest, przeciwko wszelkim formom blokady stolicy lub jakiegokolwiek innego miasta, przejścia granicznego, drogi...itd.
A dzisiejsza lub wczorajsza wypowiedź szefa Solidarności - o masowych strajkach i najeździe na stolicę wkur...mnie już do granic wytrzymałości.
Apelują do wszystkich strajkujących lub zamierzających strajkować - dajcie innym pracować!!! Mnie, kierowcom i wszystkim innym osobom w tym kraju!!!
A jak się komuś nie podoba to niech jedzie do "Irlandi" i da mi święty spokój.
Żaba - co na to WSZYSTKO mówi Twój teść!!!
pzd
arek
p.s. ja zamist iść na zwolnienie pracowałem i jeszcze pracuję ze złamaną ręką, a cała budżetówka (oprócz mojej szanownej koleżanki Edyty Ch. i oczywiście Żaby) juź dawno byłaby na zwolnieniu i przejadała składki chorobowe.... :lol:
areks
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Szurak » Cz sty 31, 2008 22:58

Ja się Arku z tobą zgadzam. Problem w tym, że Tusk naobiecywał cudów i teraz wszyscy słusznie tego oczekują.

Żeby jeszcze się wziął do roboty a tu okazało się, że szuflady puste. Rokitę wykolegowali, to nie ma komu czarnej roboty odwalić.
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez areks » Cz sty 31, 2008 23:31

Szuraczku,

Dzisiaj rano ok8-40 w trójce było fajne podsumowanie planowanych strajków przez związki zawodowce w budżetówce. Stwierdzenie było takie - że zwiazki zawodowe w budżetówce i planowane strajki są właściwie przeciwko nam WSZYSTKIM, tym którzy płacą na budżetówkę :lol: Co innego związki zawodowe w prywatnych firmach. Tam są one potrzbne, gdyż mają na pieczy pilnować interes pracowników.
A jeszcze stwierdzenie, że związkowcy, zwłaszcza ich szefowie - Nigdy nie chcą się z nikim dogadywać!!!

A z innej beczki - to irytuje mnie nasz Minister sportu, który nic nie robi !!! (wg mnie, co oznacza, że też chyba nie bierze w łapę) :lol:
pzd
arek
areks
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez ArekŻ » Pt lut 01, 2008 11:39

Niestety muszę się zgodzić, że trwa upadek autorytetu państwa. Uleganie silnym grupom zawodowym doprowadziło do tego, że teraz związkowcy zanim powiedzą o co im chodzi, najpierw protestują. Wkurza mnie styl rządzenia "wszyscy się kochajmy" i nikomu nie róbmy krzywdy.
Nauczyciele dostali podwyżkę. Czy nie można było dać im nawet więcej i połączyć tego ze zwiększeniem pensum i zmianą Karty Nauczyciela.
Minister Zdrowia powiedziała, że w sporze pomiędzy dyrektorami szpitali a lekarzami, jest po stronie lekarzy. Tuskowi się chyba wydaje, że wyjazdami zagranicznymi i polityką miłości wygra wybory prezydenckie.
ArekŻ
Ranga 5
Ranga 5

Postprzez Szurak » Cz lip 03, 2008 20:28

Temat przestał być używany, w końcu mamy erę postpolityki, ale muszę go odświeżyć. Mam bowiem wielką satysfakcję z tego, co spotkało Gazetę Wyborczą, którą dla zasady, po załatwieniu Wildsteinowi jakieś 3 lata temu wyrzucenia z Rzeczpospolitej, przestałem programowo kupować (i z innych powodów też).

Dzisiaj Walter wystawił ją do wiatru, sfinansował "Trzech kumpli", nagrał Maleszkę i paru ubeków i teraz redaktorzy z Czerskiej wiją się jak piskorze. A to niby Maleszka udaje redaktora - więc go wyrzucili. A tu masz! - były dziennikarz GW zdradza, że Maleszka jednak pisał w GW pod pseudonimem. Nie chcą tego komentować, może kierowani miłosierdziem. I tu znowu klops. Żona Kalabińskiego ujawnia, że Michnik miesiąc po zobaczeniu Kalabińskiego w szpitalu, chorego na raka, zwalnia go z pracy. Taki miłosierny.

Bozia niektórych karze jeszcze za życia. Czekam na ciąg dalszy.
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Szurak » Pt lip 04, 2008 7:03

Karania (głupotą) ciąg dalszy. Wszystko już jasne - dziennikarz GW demaskuje Maleszkę jako... prawicowca: http://wo.blox.pl/2008/07/Jeszcze-o-Maleszce.html
Szurak
Ranga 6
Ranga 6

Postprzez Monia » Pt lip 04, 2008 23:06

To super! Kolejne igrzyska! Czy w tym kraju nie moze byc spokoju...
Monia
Ranga 3
Ranga 3

Poprzednia strona

Powrót do Wszystkie inne tematy